facebook.jpg

AGENDA

There are no events at this time
banner 3 site.jpg

Leerlingen

Orkest
Leerlingen kunnen tegen een gereduceerd tarief een opleiding volgen aan het IVAK. Dit is de HARFA-opleiding. Deze bestaat uit vier deelopleidingen, te weten: diploma A t/m D. De lessen worden gegeven in Delfzijl, Bierum of Spijk. Bij aanmelding en afmelding voor een opleiding moet er contact opgenomen worden met  de leerlingencoördinator. De leerlingencoördinator zorgt ervoor dat deze informatie bij het IVAK terecht komt.

Tamboerkorps

De leerlingen die ongestemd slagwerk willen gaan spelen, worden opgeleid door de dirigent of instructeur van de vereniging. Deze lessen zijn in Spijk en/of Bierum te volgen.
Bij aanmelding en afmelding voor een opleiding moet er contact opgenomen worden met  de leerlingencoördinator.

Leerlingencoördinator:
Arenda Visser 
0615338217

 

 

OVER ONS

MULTIMEDIA